ارتباط بلندی قد و جذابیت مردان

ارتباط بلندی قد و جذابیت مردان

طبق تحقیق و بررسی های انجام شده ، مردانی با قد بلندتر ، به نظر زنان جذاب تر هستند. اینان برای یافتن و جذب شخص دلخواهشان شانسی بیشتر از دیگران دارند. ضمنا زنان عمدتا مردانی را می پسندند که قدشان نسبت به خودشان بلندتر باشد. از نظر روانشناسی ، ترجیح زنان به قد بلند بر این باور استوار است که می توانند حس ذاتی و طبیعی امنیت و حمایت را از آنها دریافت نمایند.
به عبارتی از نگاه روانشناسان ، ناخودآگاه زنان ، این را باور دارد که قد بلند توانایی ایجاد آسایش ، قدرت و از همه مهمتر امنیت و حمایت را دارد. همین امر است که این گونه مردان برای زنان جذاب هستند.
این نکته باعث شده است که گروه زیادی به دنبال راهی برای بلند شدن قد خود باشند تا بتوانند شرایط زندگی را برای خود سهل تر نمایند.
اما آیا مردان با قدی کوتاه در این رقابت شانسی دارند؟ البته که ویژگی های بسیاری وجود دارد که می تواند جایگزین این موضوع گردد. مثلا شخصیت فردی و اجتماعی ، اعتماد به نفس و روابط عمومی فرد و…
بسیاری از مردان این حس درخواست حمایت و امنیت زنان را که کاملا ذاتی است با روش های خود ایجاد می کنند طوری که برای فرد دلخواهشان دیگر قد مردشان چندان اهمیتی ندارد.
این روش های ایجاد حمایت و امنیت ، می تواند به شکل های ذیل بوجود آید :
مردان با داشتن اعتماد به نفس بالا می توانند بصورت اتومات در زنان خود حس حمایت را بوجود آورند. حتی اگر کوتاه قد باشند.
اگر مردان دارای جایگاه اجتماعی ، علمی و یا مهارتی بیشتری باشد ، زنان بیشتر جذب آنان شده و حس امنیت بیشتری را دریافت می نمایند.
این ناخودآگاه زنان است که پیام های آرامش بخشی از حس امنیت را از مردانشان دریافت و باور می کنند. بنابر این علیرغم قد کوتاه ، با داشتن این محسنات می توانید برای زنانتان جذاب و ایده آل باشید.
این نکته کاملا روشن است که دیگران شما را دقیقا آنچه هستید نمی بینند. و جالب تر اینکه بیش از نود درصد شناختی که دیگران از ما و منش و شخصیت ما دارند را از ناخودآگاه خود دریافت می کنند. مثلا ممکن است مردی کوتاه قد باشد اما بدلایلی مانند داشتن اعتماد به نفس بالا و داشتن موقعیت اجتماعی عالی ، قد کوتاهش از سوی زن دیده نشود. افزایش قد
بنابراین با توجه به این نکته که درک افراد از شما بصورت آگانه محدود است ، دلیلی برای نگرانی نیست. آنچه اهمیت بیشتری دارد دریافت های افراد از ناخودآگاه خود است.
مثلا اگر کسی بتواند با رفتاری مقتدرانه ، نوع ایستادن و یا حتی صحبت کردن ، قدرت خود را به نمایش بگذارد ، در ناخودآگاه افراد کوتاهی قد از توجه آنان محو می شود. زیرا او را فردی قوی می بینند. این نکته ظریف می تواند کمک شما باشد تا با کمک تمرکز بر ناخودآگاه افراد ، به دیگران بگویید که شما را چگونه ببینند.
قد فیزیکی و یا شخصیتی
بر اساس تحقیقات بدست آمده ، در صورت بالا بودن جایگاه اجتماعی افراد ، آنها بلند قد تر به نظر می آیند. بسیاری از زنان تمایل دارند به جای تمرکز بر خصوصیات فیزیکی فرد مورد علاقه خود ، بر مشخصات شخصیتی و موقعیتهای اجتماعی او توجه داشته باشند.
در حالت کلی زنان ، بر اساس گزینه های متفاوتی موضوع جذابیت مردشان را مورد بررسی قرار می دهند. بنابراین تنها ظاهر و قدی بلند نمی تواند گزینه جذابیت یک مرد باشد. هر چند بی تاثیر نیست. اما نگران نباشید با مشاوره از کارشناسان ما در زیبارویان ، می توانید برای این هدف برنامه ریزی نموده و نتیجه مطلوبی را بدست آورید. ارتباط بلندی قد و جذابیت مردان

راه حل زیبارویان پکیج افزایش قد ۲۰۲۰ و پکیج افزایش قد طلایی

بیشتر بخوانید : دغدغه های افزایش قد

بیشتر بخوانید : آنچه باید در مورد قد انسان بدانیم

منبع : گوگل