اهمیت قد و پیشنهادها برای بلند تر بودن

اهمیت قد و پیشنهادها برای بلندتر بودن

اهمیت قد : بسیاری از مطالعات نشان می دهند که قد تا زمانی که فردی به ۲۰ سال نرسد ،  و یا حداکثر ۲۵ سال رشد می کند. سوال اینجاست که قد ما برای موفقیت و خوشبختی ما چقدر می تواند مهم باشد. در این مقاله مباحث اصلی مربوط به چنین مواردی مورد بحث قرار می گیرد.

اهمیت قد

قد عامل مهمی است که در ارتباط نخستین فرد نقش دارد. گاهی اوقات ، برداشت اول می تواند از نظر شکل ، چشم ، آرایش یا لباس شکل بگیرد ، اما در بسیاری از موارد ، ارتفاع قد موثر است. با این حال ، بسیاری از مردم واقعاً از اهمیت قد در زندگی خود آگاه نیستند. قد را می توان با قدرت ، اعتماد به نفس ، جذابیت و فرصت های حرفه ای مرتبط کرد.

 

 

قد و قدرت

مطالعه ای در مورد سلامت مردان حاکی از ارتباط بین قد یک مرد و قدرت او است. این گروه از کاندیداهای ریاست جمهوری تحقیق کرد و نتیجه گرفت که کاندیدا با قد بلندتر در گروه های برنده یا کسب رای بیشتر از مخالفان خود است. داده ها نشان می دهد که کاندیداهایی که قد بلند بودند توانستند ۲۸ بار پیروز شوند. در حالی که نامزدهای کوتاه فقط ۲۲ بار برنده شدند. این همچنین ثابت می کند که افراد با قد ایده آل ، معمولاً دارای اعتماد به نفس بوده و تایید افراد اطراف خود را به همراه دارند. در نتیجه ، فرض می شود دو نامزد از نظر شایستگی به طور مساوی در نظر گرفته شوند ، فرد با قد بیشتر شانس بیشتری برای پیروزی خواهد داشت.

 

 

 

 

قد و اعتماد به نفس

تأثیر دیگر بلندی قد ، سطح اطمینان است. در واقعیت ، یک قد ایده آل به افراد کمک می کند تا به ظاهر خود اطمینان بیشتری نشان دهند. این فراتر از فرایند دانش انباشته است که به آن ها امکان می دهد تا تصوری برای افرادی که با آنها صحبت می کنند داشته باشند. در مقابل ، افرادی که قد خوبی ندارند ، می توانند اولین تصور خوب را ایجاد کنند ، اینکه خوب به نظر برسند یا لیستی از گواهی های قابل توجه داشته باشند.

قد و محبت

با توجه به محبت ها ، افراد قد بلند جذاب تر به نظر می رسند و این هم برای مردان کاربرد دارد. علاوه بر این ، نه تنها باعث می شود که آنها به شدت حس خوبی ایجاد کنند بلکه مزایای بیشتری را برای نسل های آنها به ارمغان می آورند. این واقعاً مهم است زیرا ژنتیک ۲۳٪ از عوامل مؤثر در رشد قد را در بر می گیرد.

قد و فرصت های شغلی

بسیاری از مشاغل با احترام زیاد در جامعه مدرن ، مانند افسران پلیس ، خلبانان ، حضور در پرواز ، مدل ها و بازیگران با سیاست های  سختگیرانه ای در خصوص قد روبرو می شوند. در واقعیت ، کمتر کسی به سختی این معیارها را رعایت می کند. بقیه علی رغم داشتن ظاهر خوب یا گواهینامه های عالی ، قادر به عبور از این گزینش ها نیز نخواهند بود.

از طرف دیگر ، وزن شخص جنبه ای دارد که می توانید آن را تغییر دهید به شرط آنکه بتوانید رژیم غذایی روزانه و فعالیت های منظم خود را در هر زمان از زندگی تنظیم کنید. از طرف دیگر ، ما فقط قبل از رسیدن به سن ۲۰ سالگی می توانیم قد خود را بهبود ببخشیم. با این حال ، این روش می تواند در بقیه عمر نیز همراه باشد.

بلندی قد عامل مطلق تعیین کننده موفقیت یا عدم موفقیت کسی نیست. با این حال ، شانس بیشتری برای شما وجود خواهد داشت که بتوانید فرصت های بسیاری را ارزیابی کنید، تا زمانی که بتوانید مزیت قد را درک کنید. در نتیجه ، به شما اجازه می دهد تا یک برداشت اول خوب را رها کنید و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. علاوه بر این ، با تلاش و مطالعه و انباشت دانش ، در مقایسه با افراد کوتاه قد فرصت های بیشتری برای افراد با قد خوب ایجاد می شود.

 

 

 زیبارویان برای کمک به افزایش قد حداکثری دو پکیج افزایش قد ۲۰۲۰ و  پکیج افزایش قد طلایی را پیشنهاد می دهد.

 

 

 

 

توصیه برای بهبود به طور موثر قد

اگر دوست دارید در زندگی خود موفق تر باشید ، در دوره ای که قد شما هنوز هم می تواند رشد کند ، مهم است که روی مواد مغذی (۳۲٪) ، تمرینات (۲۰٪) و خواب (۲۵٪) تمرکز کنید.

مواد مغذی

برنامه ریزی یک رژیم غذایی مغذی حاوی چهار مواد و عنصر پروتئین ، کربوهیدرات ، چربی ، ویتامین ها و مواد معدنی است .

همچنین ، از جمله رژیم های غذایی که برای افزایش قد مانند غذاهای دریایی مفید هستند از جمله این موارد باشد : تخم مرغ ، کلم، اسفناج، شیر ، لبنیات و میوه های سرشار از ویتامین . علاوه بر این ، لازم است غذاهای مضری مانند نوشابه ، الکل و مواد محرک را از رژیم روزانه خود حذف کنید.

ورزش

انجام ورزش های منظم روزانه ۱ ساعته نه تنها به بهبود سلامتی شما كمك می كند بلكه باعث می شود مفاصل انسان نیز الاستیک و قوی تر شود. در نتیجه ، هورمون رشد بیشتر ترشح می شود که از رشد قد سود می برد. لیست ورزش های سالم که از رشد قد بهره مند می شوند شامل شنا ، بسکتبال ، والیبال ، بدمینتون ، کشش ، دوچرخه سواری و موارد دیگر است. بسته به توانایی های خود ، می توانید انتخاب کنید که کدام یک از ورزش ها مناسب ترین تمرین روزانه هستند.

خواب

هورمون رشد بیش از همه در طول شب یا به خصوص در حالت خواب عمیق ما ، به ویژه ، از ساعت ۱۱ PM تا ۰۱ AM آزاد می شود.

بنابراین داشتن قد بیشتر ، ما را به خواب زود و کافی دعوت می کند. این نه تنها برای سلامتی شما مفید است بلکه اطمینان حاصل می کنید که هورمون رشد بیشتری آزاد می شود.

آخر اینکه شما باید قبل از ۱۰ شب بخوابید ، هر روز ۸ ساعت خواب کافی داشته باشید ، در یک اتاق راحت و یک اتاق آرام بخوابید بدون اینکه چراغ خیلی زیادی داشته باشید.

برای نتیجه گیری ، توجه به مواد مغذی ، ورزش و خواب در سنین پایین ، کوتاه ترین راه برای رسیدن به قد ایده آل است. با این کار زندگی موفق تری خواهید داشت.

منبع : گوگل

 

 زیبارویان برای کمک به افزایش قد حداکثری دو پکیج افزایش قد ۲۰۲۰ و  پکیج افزایش قد طلایی را پیشنهاد می دهد.