بازی بدمینتون برای افزایش قد

بازی بدمینتون به افزایش قد کمک می کند

بازی بدمینتون برای افزایش قد : بدمینتون ورزشی محبوب است که مزایای بسیار خوبی برای سلامتی انسان دارد. یکی از فواید بدمینتون تسهیل افزایش قد است. بدمینتون چگونه بر رشد قد تأثیر می گذارد ؟ بیایید در مورد این مقاله بیشتر بدانیم.

بدمینتون چگونه رشد قد را بهبود می دهد؟

بدمینتون مدت هاست که در سراسر جهان از ورزش های مورد علاقه بوده است. قوانین بدمینتون بسیار ساده است که هر کس می تواند به آن دست یابد. بدمینتون همچنین از معدود ورزش هایی است که به بازیکنانی نیاز دارد تا همزمان با حرکت های فنی مانند چرخش بدن ، پرش ، تمایل بدن و غیره ، بخش های زیادی از بدن را حرکت دهد ، این حرکات فنی به عضلات کمک می کند تا به طور کامل کار کنند ، عملکرد گردش خون و عملکرد تنفس را بهبود ببخشند. . به لطف این حرکات فنی ، بدمینتون به ورزشی تبدیل می شود که تأثیرات مثبتی بر سلامت بازیکنان می گذارد.

زیبارویان برای کمک به افزایش قد حداکثری دو پکیج افزایش قد ۲۰۲۰ و  پکیج افزایش قد طلایی را پیشنهاد می دهد

یکی دیگر از مزایای بدمینتون که افراد معدودی از آن می دانند پشتیبانی از افزایش قد و کمک به بازیکنان در داشتن بدنهای سالم و دارای ارتفاع برجسته است. مکانیسم بدمینتون برای ارتقاء رشد قد از خصوصیات بدمینتون بدست می آید که بازیکنان را ملزم می کند تا اندام ، ماهیچه ها ، مفاصل خود را با حرکات فنی مانند پرش مکرر ، حرکت در اطراف بدمینتون ، چرخش بدن و غیره حرکت دهند.

بدمینتون برای افزایش قد

 

مزایای ورزش بدمینتون

یکی دیگر از مزایای بدمینتون که افراد معدودی آن را می دانند پشتیبانی از رشد قد و کمک به بازیکنان در داشتن بدنهای سالم و دارای قد مناسب است.

بیشتر بخوانید : میان وعده هایی که به کودکان کمک می کنند قد بلندتر شوند

پریدن باعث رشد غضروف ها می شود و این امر بر شکل گیری استخوان ها به ویژه غضروف های زانو تأثیر می گذارد. علاوه بر این ، هنگامی که بازیکنان پرش را انجام می دهند ، بدن آنها کمتر تحت تأثیر گرانش زمین قرار می گیرد ، در نتیجه به روند تشکیل استخوان از غضروف کمک می کند تا رشد قد را تسهیل کند.

بسیاری از افراد معمولاً در اوایل صبح یا اواخر بعد ازظهر بدمینتون را در بیرون از منزل بازی می کنند. این همچنین یک زمان مناسب برای آفتاب گرفتن ، کمک به بدن برای سنتز ویتامین D ، پشتیبانی از روند متابولیسم کلسیم و ترویج تشکیل بهینه استخوان ها است ، از این طریق به ساخت استخوان های قوی کمک کرده و رشد قد را ترویج می کنید.

نحوه تمرین بدمینتون برای افزایش رشد قد

در حقیقت ، بدمینتون یک ورزش نسبتاً ساده است که کودکان و نوجوانان می توانند هر روز برای بهبود سلامتی خود و همچنین پشتیبانی از افزایش قد به طور مستمر بازی کنند. هنگام انتخاب بدمینتون ، باید به نکات زیر توجه کنید:

تمرین مکرر

شما باید به مدت طولانی برای بدمینتون تمرین کنید زیرا بدمینتون نمی تواند فوراً رشد قد را ارتقا بخشد. در حالت ایده آل ، شما باید حدود ۳۰ دقیقه الی یک ساعت در روز برای بازی بدمینتون اختصاص دهید. مکان هایی برای بازی بدمینتون و تجهیزات بدمینتون نیز بسیار ساده است. می توانید بدمینتون را در حیاط ، در باغچه و …و با دو راکت بازی کنید. برای مراقبت از سلامتی و حمایت از رشد قد می توانید با دوستان ، والدین و خواهر و برادران خود بازی کنید.

بیشتر بخوانید : نوشیدنی مغذی برای افزایش قد در کودکان

 

بدمینتون موثر برای افزایش قد

بدمینتون را به درستی بازی کنید

بدمینتون فقط وقتی به درستی تمرین می کنید مزایایی برای شما به ارمغان می آورد. تکنیک های مهم بدمینتون شامل شات درایو ، سرویس ، شات فشار ، و غیره است. هر حرکت فنی دارای قوانین خاصی است که بازیکنان باید برای تأثیرگذاری بر افزایش قد ، از آنها پیروی کنند. بنابراین ، قبل از تمرین بدمینتون ، باید در یک کلاس اختصاصی بدمینتون شرکت کنید تا تکنیک های مهم را بطور صحیح و کافی درک کنید.

بدمینتون فقط در صورت تمرین صحیح آن ، مزایایی را برای شما به همراه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید : پنج نکته برای افزایش قد کودکانی که والدین آنها کوتاه هستند

رژیم های غذایی مناسب و استراحت

بعد از تمرین یا بازی بدمینتون ، انرژی زیادی صرف خواهید کرد. در آن زمان ، شما باید غذاهای مغذی بخورید تا بتوانید به سرعت قدرت خود را بازیابی کرده و به افزایش قد خود به طور مؤثر کمک کنید. علاوه بر این ، شما همچنین به منظور استراحت کامل از سلامتی خود و تسهیل رشد قد خود ، به استراحت مناسب ، خواب زود هنگام و خواب کافی احتیاج دارید.

بازی بدمینتون برای افزایش قد

منبع : گوگل