به برچسب های مواد غذایی توجه کنید

به برچسب های مواد غذایی توجه کنید

مقاله به برچسب های مواد غذایی توجه کنید را میخوانید : FDA اعلام کرد برچسب Nutrition Fact برای غذاهای بسته بندی شده برای بازتاب اطلاعات علمی جدید از جمله پیوند بین رژیم و بیماریهای مزمن مانند چاقی و بیماریهای قلبی است. برچسب به مصرف کنندگان كمك می كند تا در انتخاب مواد غذایی با اطلاعات بهتر ، آسان تر باشند.

FDA در حال ساخت به روزرسانی های مهم برای اطمینان از دسترسی مصرف کنندگان به اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد غذاهایی است که می خورند. این تغییرات شامل افزایش اندازه نوع “کالری” ، “وعده های غذایی در ظرف” و “اندازه سرویس” و میزان “کالری مصرفی” برای اعلام این اطلاعات است.

زیبارویان برای کمک به افزایش قد حداکثری دو پکیج افزایش قد ۲۰۲۰ و  پکیج افزایش قد طلایی را پیشنهاد می دهد

تولید کنندگان باید علاوه بر درصد روزانه ویتامین D ، کلسیم ، آهن و پتاسیم ، مقدار واقعی را نیز اعلام کنند. آنها می توانند به طور داوطلبانه مقدار گرم را برای سایر ویتامین ها و مواد معدنی اعلام کنند.

بیشتر بخوانید : ورزش بر رشد قد تأثیر می گذارد

Daily Value به شما می گوید چه مقدار ماده مغذی در یک وعده غذایی به یک رژیم غذایی روزانه کمک می کند. روزانه ۲۰۰۰ کالری برای توصیه های کلی در مورد تغذیه استفاده می شود.

به برچسب های مواد غذایی توجه کنید
به برچسب های مواد غذایی توجه کنید

 

اطلاعات به روز شده در مورد علوم تغذیه را منعکس می کند

قندهای اضافه شده  در گرم و به عنوان درصد ارزش روزانه در برچسب قرار خواهد گرفت. داده های علمی نشان می دهد که در صورت ماندن در محدوده کالری اگر بیش از ۱۰ درصد کل کالری روزانه خود را از آن استفاده کنید ، پاسخگویی به نیازهای مواد مغذی دشوار است.

ویتامین D و پتاسیم در برچسب مورد نیاز خواهد بود. کلسیم و آهن همچنان مورد نیاز خواهد بود

مقادیر روزانه مواد مغذی مانند سدیم ، فیبر در رژیم غذایی و ویتامین D بر اساس شواهد علمی جدیدتر از طرف انستیتوی پزشکی و گزارش های دیگر مانند گزارش کمیته مشاوره دستورالعمل های رژیم غذایی ، که در تهیه دستورالعمل های غذایی مورد استفاده قرار گرفت ، به روز می شوند.

به برچسب های مواد غذایی توجه کنید
به برچسب های مواد غذایی توجه کنید

 

به روزرسانی ها در اندازه ها و موارد مورد نیاز برای برچسب گذاری برای اندازه های خاص بسته بندی

طبق قانون ، اندازه وعده های غذایی باید مبتنی بر مقدار غذاها و نوشیدنی هایی باشد که مردم در واقع می خورند ، نه آنچه باید بخورند. میزان مصرف غذا و نوشیدن مردم از زمان تغییر اندازه قبلی در سال ۱۹۹۳ تغییر یافته است.

بیشتر بخوانید : ۳۰ تمرین مفید برای افزایش قد

اندازه بسته روی آنچه مردم می خورند تأثیر می گذارد. بنابراین برای بسته هایی که بین یک و دو وعده ، مانند نوشابه ۲۰ اونس یا یک قوطی سوپ ۱۵ اونسی باشد ، کالری و سایر مواد مغذی لازم است که به عنوان یک وعده غذایی برچسب خورده شوند ، زیرا افراد به طور معمول آن را در یک جلسه مصرف می کنند.

سخن پایانی : با دقت به برچسب محصولات غذایی  می توانید آن میزان از مواد غذایی مورد نیاز را انتخااب کرده و بخورید تا نه کمبودی از ماده غذایی حس گردد و نه از خوردن زیاد بعضی مواد غذایی دچار زیان شوید.گوگل