راه هایی برای بلند شدن قد

دغدغه های افزایش قد

یکی از دغدغه های رایج بسیاری از افراد با قدی کوتاه ، بلند شدن قدشان است. کوتاهی قد برای گروهی باعث پایین آمدن اعتماد به نفس آنها شده است به طوری که کمتر در مجامع عمومی حضور دارند. همین امر باعث شده است تا جوان تر ها بیشتر راغب باشند تا به دنبال راه هایی برای بلند شدن قد شان بگردند.

بسیاری از جوانان برای دست یابی به این هدفشان ، هر راه کاری را مایل هستند امتحان کنند. اگر شما هم به دنبال بلند شدن قدتان حتی در حد چندین سانتی متر هستید می توانید از مشاوره کارشناسان ما در سایت زیبارویان استفاده نموده تا با ارائه محصولی مناسب شرایط جسمانی تان ، شما را در رسیدن به هدفتان یاری نماید.

همانطور که می دانید موارد بسیاری در افزایش قد تاثیر دارند. به عنوان نمونه موارد همچون ژن خانوادگی ، قد پدر و مادر ، استرس و یا روش زندگی ، که همگی به نوبه خود در میزان قد فرد موثرهستند.

راه هایی برای بلند شدن قد

نکته حائز اهمیت این است که پدر و مادرها می بایست از دوران اولیه زندگی کودک ( نوزادی ) به قد فرزند اهمیت بدهن. چنانچه رشد قدی نوزاد مطابق منحنی استاندارد نباشد ، از طریق متخصص مورد بررسی قرار گیرد. تا قبل از ظهور علائم بلوغ فرد ، امکان درمان کوتاهی قد وجود دارد.

البته گروهی معتقد هستند که پس از هجده سالگی امکان افزایش قد نیست و نمی توان کاری کرد. اما این نظریه اشتباهی است. زیرا حتی پس از این دوره که میزان رشد استخوان ها به حداقلی خود می رسد ، نیز می توان از طریق راه هایی مانند ورزش های مشخص و مداوم ( البته بدون فشار مضاعف به بدن که در سن بالا باعث درد در کمر و زانو خواهد شد) به این منظور رسید.

سایت زیبا رویان ضمن مشاوره در این زمینه ، پیشنهاداتی را به شما ارائه خواهد نمود تا ضمن اطمینان از سلامت آن ها ، به آرزوی خود دست یابید. راه هایی برای بلند شدن قد

 

منبع : گوگل

مقالات بیشتر : به زودی ….