روش زندگی برای افزایش قد

روش زندگی | روزمرگی کامل برای بلندتر شدن قد

افراد بلند قد تمایل دارند که کارهای رؤیایی خود را بدست آورند و به راحتی در زندگی خود موفق می شوند. با این ذهنیت است که از سنین پایین ، پدر و مادر سرمایه گذاری در ایده ها و روش های مختلف برای افزایش موثر فرزندان خود داشته اند. پیروی از عادت صبحانه سالم از جمله گزینه های بسیاری است که والدین می توانند برای افزایش قد فرزندانشان انجام دهند.

قد بلند بودن همه چیز به نظر نمی رسد. در برخی از مسیرهای شغلی ، مانند الگوسازی ، حضور در پرواز ، خلبانی یا دیپلماسی ، قدم بلند بودن یک معیار تعیین کننده است. بنابراین ، قدمی خواهد بود که فرزندان بتوانند اعتماد به نفس خود را تقویت کنند و این موضوع مهم موفقیت در حرفه ، عشق و زندگی است. به همین ترتیب ، والدین باید از کودکی مراقبت بهتری از رشد قد فرزند خود داشته باشند. بیایید به آنها کمک کنیم تا یک برنامه کامل برای بلندتر شدن طراحی کنند.

بیشتر بخوانید : قد بلند | افزایش قد | فرمول رشد قد انحصاری از مواد مغذی گرانبها

زود بیدار شدن

طبق اصول طب سنتی چینی ، بیدار شدن زود هنگام برای سلامتی مفید است. در مورد کودکان نیز، این عادت به آن ها کمک می کند تا در تمام طول روز انرژی و شادمانی داشته باشند و ریتم های بیولوژیکی سالم را حفظ کنند ، که حداکثر قد را افزایش می دهد.

در اکثر مواقع پیشرفت های اولیه تمایل به ماندگاری بیشتری دارند ، در کار تیمی برتری دارند و در محیط کار باهوش تر می شوند و این نشانگر ویژگی های ویژه رهبران و افراد موفق است. به همین دلیل والدین باید فرزندان خود را آموزش دهند تا قبل از ساعت ۱۰ شب بخوابند. و حدود ساعت ۶ صبح بیدار شوند. چنین عادت خوبی نه تنها به کودکان کمک می کند تا خود نظم بیشتری داشته باشند بلکه از رشد بدن آنها نیز مراقبت می کند.

حرکات کششی روش زندگی

کشش شانه ها و بدن یک تمرین ساده است اما تاثیر زیادی در رشد دارد ، قد را تنظیم می کند و صدمات را کاهش می دهد. اگر كودكان تمام شب را بخوابند ، بدن آنها خمیده و اندام ها منقبض شده و مفاصل جمع می شوند. کشش شانه ها و عضلات بعد از بلند شدن در صبح می تواند آن وضعیت خواب را تنظیم کرده و تمام مفاصل را که به صورت غضروف نخاعی هستند گرم کنند و به همین دلیل باعث رشد قد می شود.

بیشتر بخوانید : قد کوتاه ترین افراد در کدام کشورها می باشند ؟

برای دریافت ویتامین D آفتاب بگیرید

آفتاب گرفتن در صبح بهترین روش برای دریافت ویتامین D طبیعی برای کودکان جهت جلوگیری از بی تحرکی محسوب می شود. این ماده در جذب کلسیم و فسفر نقش مهمی ایفا می کند ، به رشد غضروف کمک می کند و در نتیجه باعث افزایش قد می شود.
با این حال ، اپیدرم کودک پنج برابر نازک تر از بزرگسالان است و قبل از سه سالگی در معرض اشعه ماوراء بنفش کاملاً آسیب پذیر است. بنابراین نوزادان زیر ۶ ماه نباید در هر ساعت از روز در معرض آفتاب باشند. برای افراد مسن بهترین زمان برای آفتاب گرفتن بین ۷ و ۸ صبح است.

ورزش کردن                                                        روش زندگی برای افزایش قد

برای کودکان در سال های رشد ، ورزش صبحگاهی بخشی از سبک زندگی سالم است و ایجاد عضلات و جلوگیری از بیماری ها است. ورزش منظم می تواند به بدن آنها کمک کند تا اندورفین آزاد شود ، هورمونی که باعث می شود احساس تازه و پرانرژی برای شروع یک روز جدید فراهم شود. علاوه بر این ، این هورمون شادی عملکرد سیستم غدد درون ریز از جمله غده هیپوفیز و غده تیروئید را تنظیم می کند ، که وظیفه دفع هورمون رشد ، تقویت پتانسیل ژنتیکی و فعال سازی رشد سلول های استخوانی را دارند. علاوه بر این ، ورزش باعث متابولیسم در بدن می شود ، استخوان سازی درون غده را هموار می کند و رشد بدن را به حداکثر می رساند.

بیشتر بخوانید : باور هایی در خصوص افزایش قد

صبحانه مغذی

برای افزایش قد ، کودکان برای شروع یک روز جدید به یک صبحانه متعادل و مغذی برای فعالیت های جسمی و روحی نیاز دارند. خوردن صبحانه ی ضعیف بر سلامت آنها تأثیر می گذارد. یک وعده صبحانه سالم هر روز باعث بهبود متابولیسم و رشد قد می شود. چهار گروه مواد مغذی : پروتئین ها ، کربوهیدرات ها ، چربی ها ، ویتامین ها و مواد معدنی باید به اندازه کافی تأمین شوند تا بدنی سالم داشته باشید. گوشت ، تخم مرغ ، شیر ، میوه ، لوبیا و غیره سرشار از چنین مواد مغذی هستند.

 

فروشگاه زیبارویان راه حلی برای درمان کوتاهی قد و افزایش قد تضمینی ارائه داده است.

راه حل زیبارویان برای شما پکیج افزایش قد ۲۰۲۰ و  پکیج افزایش قد طلایی

منبع : گوگل