منحنی تناسب سن و رشد

منحنی سن و رشد

منحنی تناسب سن و رشد : وقتی سن انسان به بلوغ می رسد ، منحنی رشد ما مهمترین عامل برای توجه است. یک دلیل مهم برای این وجود دارد؛ زیرا سنین مشخصی وجود دارد که قد ما بیش از همه تحت تأثیر قرار می گیرد. بیشتر ما می دانیم که بعد از ۲۰ سالگی ، رشد بسیار کمی خواهیم داشت ، حتی اگر این کار را انجام دهیم ، افزایش زیادی نیست  اما آنچه اکثر مردم درک نمی کنند اینست که دوره های زمانی خاصی در زندگی ما وجود دارد که باید به آنها بپردازیم تا قد بلندی داشته باشیم. توجه ویژه به این دوره های زمانی “پنجره های فرصت” هستند که قد ما با سریعترین سرعت افزایش می یابد ، به ما این امکان را می دهد تا با تغییر در شیوه زندگی ، رشد خود را به حداکثر برسانیم. این دوره های زمانی خاص عنوان “سرعت رشد سریع” شناخته شده است.

بیشتر بخوانید : داروی افزایش قد

منحنی تناسب سن و رشد
منحنی تناسب سن و رشد

نمودار رشد

بیشتر مردم با منحنی استاندارد رشد انسانی آشنا هستند. اگرچه الگوی کلی رشد می تواند برای هر فرد و نژادی متفاوت باشد ، اما برای اکثریت قابل توجهی از جمعیت ، منحنی متوسط ​​کاملاً قابل پیش بینی و باورنکردنی باقی مانده است. برای مشاهده میانگین انحنای رشد انسان بین سنین ۲ تا ۲۰ سال از ابزار منحصر به فرد که در سایت های خارجی وجود دارد میتوانید  استفاده کنید. این ابزار همچنین قد و سن شما را ترسیم می کند ، بنابراین می توانید سن خود را کوچک یا قد بلند تعیین کنید. اطلاعات آماری نمودارهای رشد بالینی را می توان در وب سایت مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها یافت.

بیشتر بخوانید : راه های افزایش قد در بزرگسالان

زیبارویان با در اختیار داشتن بهترین پکیج های افزایش قد دنیا که هم اکنون در سایت های فروشگاهی معتبردنیا همچون آمازون به فروش میرسد به شما کمک خواهد کرد تا بیشترین افزایش قد را با قرص افزایش قد تجربه کنید. گوگل

منحنی تناسب سن و رشد