نوشیدنی مغذی برای افزایش قد

نوشیدنی های مغذی برای افزایش قد در کودکان

نوشیدنی مغذی برای افزایش قد : به منظور کمک به کودکان در افزایش قد ، علاوه بر غذای مغذی ، نوشیدن مرتب نوشیدنی های مغذی نیز یکی از نکات مؤثر است.

اسموتی ها ، شیر ، آب میوه ها نوشیدنی هایی هستند که با نوشیدن آن میتوان به افزایش قد کمک کرد و زمان زیادی را برای تهیه صرف نمی کنند و به فرزندان کمک می کنند در هنگام مشغله داشتن منابع غذایی مغذی از میوه و سبزیجات استفاده کنند. نوشیدنی های بسیاری وجود دارد که برای اهداف مختلف از جمله تامین پروتئین برای عضلات و افزایش کلسیم برای افزایش قد آماده می شوند. به منظور افزایش انرژی و در عین حال رشد مؤثر قد ، مادران باید نوشیدنی های غذایی زیر را برای کودکان تهیه کنند.

زیبارویان برای کمک به افزایش قد حداکثری دو پکیج افزایش قد ۲۰۲۰ و  پکیج افزایش قد طلایی را پیشنهاد می دهد

نوشیدنی برای افزایش-قد

 

 

کیوی موهیتو

مزه کیوی بسیار ملایم است. این نوشیدنی از رنگ سبز تازه میوه های تازه ای برخوردار است و مخصوصاً برای کودکان بسیار مناسب است زیرا حاوی مواد مضر نیست. علاوه بر این ، کیوی سرشار از مواد مغذی مانند ویتامین K ، فیبر ، پتاسیم ، فولات ، مس ، ویتامین E و به ویژه کلسیم است. کلسیم موجود در کیوی برای افزایش قد کودکان بسیار مناسب است. تخمین زده می شود که در یک کیوی ، حدود ۶۰ میلی گرم کلسیم وجود دارد. در تابستان ، اگر شما یک موهیتوی کیوی برای فرزندان خود درست کنید ، حتما آنها آن را دوست خواهند داشت.

بیشتر بخوانید : برخی از ورزش هایی که باعث کوتاه شدن شما می شوند

نوشیدنی برای افزایش-قد

اسموتی نیلوفر آبی و کدو تنبل

دانه های لوتوس و کدو تنبل سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی هستند ، بنابراین برای سلامتی مفید هستند و به کودکان در داشتن بدنی سالم کمک می کنند. کدو تنبل سرشار از مواد معدنی مانند کلسیم ، پتاسیم ، منیزیم ، فسفر و سایر مواد مغذی است که به رشد خوب استخوان ها کمک می کند. در همین حال ، نیلوفر آبی منبع خوبی از مواد مغذی ، ویتامین ها و مواد معدنی هستند ، بنابراین اسموتی تخم گیاه نیلوفر آبی به عنوان نوشیدنی برای تقویت قد فرزندان شما توصیه می شود.

نوشیدنی برای افزایش قد

اسموتی شکلات موز چیا

دانه های چیا سرشار از آنتی اکسیدان ها ، امگا ۳ و اسیدهای چرب هستند که به بهبود میزان متابولیسم کمک می کنند. دانه های چیا همچنین سرشار از پروتئین ، فیبر ، کلسیم و فسفر هستند که به افزایش قد کمک می کند. علاوه بر این ، هنگامی که دانه های چیا با مقادیر کافی با شکلات و موز ترکیب می شوند ، یک اسموتی خوشمزه و مغذی برای افزایش قد کودکان ایجاد می کنند.

بیشتر بخوانید : ماهی هایی که برای افزایش قد مفید هستند

نوشیدنی برای افزایش قد

اسموتی توت فرنگی ، کلم با کمی اسطوخودوس خشک

بسیاری از متخصصان تغذیه تشخیص می دهند که انواع توت ها حاوی تعداد زیادی آنتی اکسیدان و پلی فنول هستند. آنها همچنین حاوی مقدار زیادی آهن ، ویتامین C ، ویتامین K ، پتاسیم و کلسیم هستند. کلم حاوی مقدار زیادی کلسیم ، ویتامین A ، ویتامین C ، ویتامین K و بسیاری از مواد مغذی اساسی برای حمایت از سلامت و افزایش قد کودکان است. اضافه کردن مقدار کمی اسطوخودوس خشک به اسموتی توت کلم ، خواب کودکان شما را بهبود می بخشد.

نوشیدنی افزایش قد

اسموتی عسل پرتقال انبه نوشیدنی ای مغذی برای افزایش قد

پرتقال ها از نظر فیبر ، ویتامین ها ، مواد معدنی و کربوهیدرات ها سرشار هستند. آنها همچنین میزان کلسترول ، سدیم و چربی اشباع کم دارند. انبه بسیار سرشار از ویتامین ها ، مواد معدنی و فیبر است. هر دوی این میوه ها مواد مغذی اساسی برای رشد کودکان را فراهم می کنند.

با تهیه اسموتی عسل پرتقال انبه ، فرزندان شما نوشیدنی خوشمزه و مغذی خواهند داشت که باعث رفع خستگی آنها در روزهای تابستان خواهد شد.

بیشتر بخوانید : تاثیر لبنیات بر افزایش قد

نوشیدنی برای افزایش قد

اسموتی کلم ، بلوبری و توت فرنگی

این اسموتی تقویت کننده انرژی حاوی طیف کاملی از آنتی اکسیدان ها است. کلم و انواع توت ها منابع خوبی برای پروتئین با ویتامین ها و مواد معدنی ضروری هستند. افزودن یک قاشق پودر بلوبری به این اسموتی به فرزندان شما کمک می کند تا از منابع انرژی فراوانی برخوردار باشند. بلوبری منبع فراوانی از آنتی اکسیدان ها ، اسیدهای آمینه ، اسیدهای چرب ضروری ، ویتامین ها ، مواد معدنی و عناصر کمیاب است.

با تهیه اسموتی پودر توت کلم ، توت و آکای ، فرزندان شما نوشیدنی خوشمزه ای میل می کنند که برای افزایش قد آنها مفید است.

بیشتر بخوانید : بسکتبال باعث افزایش قد می شود

نوشیدنی مغذی برای افزایش قد

منبع : گوگل