ایجاد تغییر در سبک زندگی

چگونه قد بلند شویم | روش ۲

در این مقاله در مورد نحوه ایجاد تغییر در سبک زندگی برای افزایش قد صحبت می کنیم.

ایجاد تغییر در سبک زندگی

ایجاد تغییر در سبک زندگی

۱- برای نشان دادن قد کامل ، وضعیت خوبی را حفظ کنید.

استقرار خوب در واقع باعث رشد شما نمی شود ، اما بلندتر به نظر میرسید. هنگام راه رفتن ، بلند بایستید و پشت خود را صاف نگه دارید. علاوه بر این ، شانه های خود را به عقب چرخانده و چانه خود را به سمت بالا خم کنید. در حالی که نشسته اید ، پشت خود را صاف کنید ، شانه های خود را به عقب بپیچانید و مستقیماً رو به جلو بروید.

بیشتر بخوانید : افزایش طول قد

وضعیت خود را در یک آینه یا با فیلمبرداری از خود بررسی کنید. ایستادن ، راه رفتن ، و نشستن را برای تسلط بر وضعیت خوب تمرین کنید.

ایجاد تغییر در سبک زندگی

۲- روزانه ۳۰ دقیقه برای استخوان ها و ماهیچه های سالم ورزش کنید.

احتمالاً می دانید که ورزش هر روز به سالم ماندن شما کمک می کند ، اما ممکن است به افزایش قد شما نیز کمک کند. ورزش استخوان ها و ماهیچه های سالم ایجاد می کند ، بنابراین به شما در رسیدن به بلندترین ارتفاع ممکن کمک کند. تمرینی را که از آن لذت می برید انتخاب کنید تا بتوانید آن را در روز به  آسانی تمرین کنید.

به عنوان مثال ، یک بازی کنید ، یک کلاس ورزشی بروید ، پیاده روی های طولانی انجام دهید ، در اطراف محله خود بدوید یا به اسکیت بروید.

خواب برای ایجاد تغییر در سبک زندگی

۳- هر شب یک خواب خوب داشته باشید تا بدن شما بتواند خود را ترمیم کند.

در طول فعالیت های روزانه ، عضلات خود را تجزیه می کنید ، و بدن شما نیاز به ترمیم آنها دارد تا قوی تر شوید. اطمینان حاصل کنید که مقادیر مناسبی میخوابید تا بدنتان قادر به ترمیم خود و بازیابی سطح انرژی شما باشد.

بیشتر بخوانید : راه های افزایش قد در بزرگسالان

 در اینجا میزان خواب شما هر شب لازم است : ایجاد تغییر در سبک زندگی و خواب نیاز است !

کودکان نوپای ۲ سال به ۱۳-۲۲ ساعت نیاز دارند

کودکان در سن ۳-۵ سالگی به ۱۱ تا ۱۲ ساعت نیاز دارند.

کودکان ۶-۷ ساله ۹-۱۰ ساعت نیاز دارند.

نوجوانان ۸ تا ۱۴ ساله به ۸-۹ ساعت نیاز دارند

نوجوانان ۱۵ تا ۱۷ ساله به ۹- ۷ ساعت نیاز دارند.

بزرگسالان در سنین ۱۸ و بالاتر به ۷-۹ ساعت نیاز دارند.

بیماری های موثر بر رشد قد

۴- به محض احساس بیماری ، بیماری ها را درمان کنید زیرا رشد قد را کند می کند.

هنگامی که شما بسیار بیمار هستید ، بدن شما انرژی خود را برای بهتر شدن شما متمرکز می کند. این بدان معنی است که رشد قدی شما را می تواند تحت تاثیر قرار دهد. نگران نباشید زیرا درمان بیماری شما به شما در رشد دوباره رشد کمک خواهد کرد. برای دریافت یک تشخیص و درمان مناسب به پزشک مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید : راه های افزایش قد در بزرگسالان

اگر رشد شما کند شده است زیرا برای مدتی بیمار بودید ، اگر تغذیه خود را تقویت کنید و از خود مراقبت کنید ، باز هم می توانید بلند تر شده و به حداکثر قد خود برسید.

ژنتیک موثر بر رشد قد

۵- اگر نگران کوتاه بودن از میانگین هستید به پزشک خود مراجعه کنید.

کوتاه بودن ممکن است ژنتیک شما باشد. در عین حال ، اگر همه افراد خانواده شما قد بلندتر از شما باشند باید نگران باشید. با پزشک خود مشورت کنید تا دریابید که آیا ممکن است شما یک بیماری پزشکی داشته باشید که باعث ایجاد قد کوتاه تر شما می شود ، و این ممکن است به درمان نیاز داشته باشد.

به عنوان مثال ، شرایطی مانند کم کاری تیروئید ، پایین آمدن سطح هورمون رشد ، سندرم ترنر و شرایط جدی پزشکی ممکن است رشد شما را تحت تأثیر قرار دهد.

بیشتر بخوانید : راه های افزایش قد در بزرگسالان

نکته: اگر شرایط پزشکی دارید که رشد شما را کند می کند ، پزشک می تواند به شما با مکمل هورمون رشد انسانی تجویز کند. این به شما کمک خواهد کرد که بر عدم رشد قد غلبه کنید. زیبارویان در این راستا از جدیدترین متد برای کمک به افزایش قد کمک گرفته است تا رویای داشتن قد بلند به حقیقت بپیوندد.

محصولی که زیبارویان اقدام به فروش آن کرده است ، اکنون در فروشگاه های سرتاسر دنیا از جمله آمازون به فروش می رسید. قرص افزایش قد height fuel plus جدیدترین محصول و بهترین محصول است که به شما پیشنهاد میگردد.