کشش برای رسیدن به ارتفاع

کشش برای رسیدن به ارتفاع کامل شما

امروز با سومین روش چگونه بلند قد شویم آشنا می شوید. این روش کشش برای رسیدن به ارتفاع کامل شما ست . در ادامه می خوانیم …

۱- دراز بکشید و هر دو بازو را روی سر خود بکشید.

روی تشک ورزش به پشت خود دراز بکشید. با بازوها روی سر خود برسید و آنها را تا حد امکان باز کنید. در همان زمان ، پاهای خود را تا جایی که می توانید ، دراز کنید. این حرکت کششی خود را برای ده ثانیه نگه دارید ، سپس استراحت کنید.

این به کشیدگی ستون فقرات کمک می کند تا فشرده نشود. این در حالی است که باعث رشد اسکلت شما نمی شود ، می تواند با فشار آوردن ستون فقرات ، قد شما را در حدود ۱ تا ۳ اینچ (۲٫۵ تا ۷٫۶ سانتی متر) افزایش دهد. روزانه تمرین را تکرار کنید تا نتایج خود را بدست آورید.

بیشتر بخوانید : افزایش طول قد

کشش برای رسیدن به ارتفاع

۲- پیچ و تاب های بالای بدن را در حالی که روی پشتتان دراز کشیده اید انجام دهید.

روی زمین یا تشک ورزشی دراز بکشید. بدن خود را کشیده و سپس بازوها را عمود بر سینه خود بلند کنید. کف دست خود را به هم فشار دهید ، سپس بازوهای خود را به آرامی در حدود ۴۵ درجه به سمت چپ بکشید تا بدن فوقانی شما پیچ شود. دو الی سه  ثانیه نگه دارید ، سپس به طرف دیگر بچرخید. چرخش به جلو و عقب را برای پنج بار از هر طرف ادامه دهید. این کشش را روزانه انجام دهید تا نخاع خود را بلند نگه دارید.

کشش برای رسیدن به ارتفاع

۳-دراز بکشید ، به بالای سر خود برسید و باسن خود را از کف زمین بلند کنید.

روی تشک تمرین یا کف زمین دراز بکشید ، سپس کف دستان خود را به هم فشار دهید. بعد ، زانوها را خم کرده و کف پا را به هم فشار دهید. سپس ، پاها و قسمت بالایی پشت خود را به کف فشار دهید تا باسن خود را از کف زمین بلند کرده و ستون فقرات خود را دراز کنید. به مدت ده ثانیه نگه دارید ، سپس به سمت پایین بروید. این ورزش را روزانه تکرار کنید تا قد کامل حفظ شود.این کشش به کشیدگی ستون فقرات شما کمک خواهد کرد.

بیشتر بخوانید : افزایش طول قد

کشش برای رسیدن به ارتفاع

۴-روی شکم خود دراز بکشید و بازوها و پاها را دراز کنید.

روی شکم خود بچرخید ، سپس بازوها و پاها را تا حد امکان باز نمایید. به آرامی بازوها و پاها را بلند کنید تا کمر خود را قوس دهید. به مدت ده ثانیه نگه دارید ، سپس بازوها و پاها را به زمین بازگردانید.روزانه این کشش را تکرار کنید تا نتایج مداوم را ببینید. مانند سایر کشش ها ، این ستون فقرات شما را دراز می کند ، بنابراین می توانید به قد کامل خود برسید.

محصولی که زیبارویان اقدام به فروش آن کرده است ، اکنون در فروشگاه های سرتاسر دنیا از جمله آمازون به فروش می رسید. قرص افزایش قد height fuel plus جدیدترین محصول و بهترین محصول است که به شما پیشنهاد میگردد.