روش آسان برای افزایش قد

۶ روش آسان تا باعث افزایش قد فرزند شما شود

امروز میخواهیم ۶ روش آسان برای افزایش قد را به شما بیاموزیم . به عنوان والدین ، ​ ما می خواهیم که بچه های ما قد بلند باشند ، زیرا این پارامتر به عنوان نشانه ای از سلامتی در نظر گرفته می شود. بنابراین ، ما به توصیه هایی می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که بچه های ما سالم و قد بلند می شوند.

اگرچه بسیاری از بچه ها از آنچه والدینشان در دوران کودکی بودند قد بلندتر هستند ، اما عده ای نیز وجود دارند که به اندازه همسالان خود قد بلندی ندارند.

زیبارویان برای کمک به افزایش قد حداکثری دو پکیج افزایش قد ۲۰۲۰ و  پکیج افزایش قد طلایی را پیشنهاد می دهد

ژن ها نقش مهمی دارند

ژن ها در تعیین قد کودک حرف مهمی دارند. با این حال ، این تنها عاملی نیست که بر قد تأثیر می گذارد. عوامل بیرونی مانند شرایطی که در آن زندگی می کنند ، نوع غذایی که آنها می خورند و ورزش می کنند نیز در تعیین قد کودک نقش مهمی دارند.

در اینجا شش روش آسان برای افزایش قد کودک وجود دارد.

یک رژیم غذایی متعادل برای رشد کلی

بهترین راه برای اطمینان از رسیدن فرزند شما به حداکثر قد خود اطمینان از دریافت تغذیه مناسب است. یک رژیم متعادل باید ترکیبی از پروتئین ، کربوهیدرات ، چربی و ویتامین ها به نسبت مناسب باشد.

بیشتر بخوانید : افزایش قد در یک ماه

همچنین ، اطمینان حاصل کنید که فرزندانتان از خوردن غذاهای نامناسب و نوشیدنی های مضرخودداری کنند. مدتی خوب است اما او نباید آن را روزانه مصرف کند.

حاوی مواد غذایی سرشار از روی مانند بادام زمینی و تخم کدوی در رژیم غذایی آنها مهم است. یک رژیم متعادل نه تنها مواد مغذی مناسبی را به کودک شما می دهد تا قد را افزایش دهد بلکه او را نیز قوی تر می کند.

روش آسان برای افزایش قد

تمرینات کششی

حتی تمرینات کششی ساده می تواند تأثیر بسزایی در قد کودک شما داشته باشد. آموزش كودك به برخی از تمرینات ساده از سنین كودكی ، روند رشد قد را آسان تر و سریع تر می كند. کشش به طولانی شدن ستون فقرات و بهبود وضعیت کودک شما کمک می کند. در اینجا دو تمرین کششی آسان وجود دارد.

کودک خود را به پشت خود دراز کنید و پشت خود را بر روی دیوار بلند کنید و از او بخواهید ضمن رسیدن به دیوار ، عضلات پا را تقویت کند. یکی دیگر از تمرینات کششی آسان برای کودک شما این است که روی پاها با پاهای خود در پهلو از هم فاصله داشته باشد و او سعی دارد با بازوهای خود به هر دو انگشت پا برسد.

روش آسان برای افزایش قد

حلق آویز

حلق آویز برای افزایش قد در حال حاضر برای چندین دهه توصیه شده است. آویزان شدن از میله ها به کشیدگی ستون فقرات کمک می کند که قسمت مهمی از بلندتر شدن آن است.

به فرزندتان یاد دهید که یوگا تمرین کند

تمرین یوگا شامل کشش و تعادل زیادی است که هر دو برای قد کودک شما عالی هستند. کودک خود را مجبور به انجام برخی از یوگا کنید. سعی کنید این نکات را به همراه کودک خود انجام دهید تا او بتواند الهام بخش از شما باشد.

پرش

پرش طناب یک تمرین سرگرم کننده است که بیشتر به یک بازی برای بچه ها حس می کند ، روی تمام بدن از جمله قلب کار می کند و قد را افزایش می دهد. تمام بدن در حالی که با طناب می پرید ، کشیده می شود ، که باعث رشد عمودی کودک می شود. همچنین یک تمرین قلبی شگفت انگیز است ، که به سالم نگه داشتن فرزند شما کمک می کند.

بیشتر بخوانید : داروی افزایش قد

شنا

شنا یکی دیگر از ورزشهای سالم و سرگرم کننده است که می تواند به رشد کلی کودک شما کمک کند. این یک تمرین کامل بدن است که روی تمام عضلات بدن کار می کند. شنا همچنین شامل کشش زیادی است که باعث تقویت ستون فقرات و ارتقاء قد خوب می شود.

خواب خوب

اهمیت خواب خوب هرگز به اندازه کافی نمی تواند تأکید شود. خواب خوب شبانه فقط برای بزرگسالان بلکه برای بچه ها نیز مهم نیست. شما باید اطمینان حاصل کنید که کودک شما هر شب ۸ ساعت بخوابد تا سالم بماند و قوی شود.

بیشتر بخوانید : ورزش بر رشد قد تأثیر می گذارد

خواب هورمون رشد منتشر می کند که در افزایش قد نقش مستقیمی دارد. بنابراین ، دیر خوابیدن ایده خوبی نیست.

منبع : گوگل