چگونه قد بلند شویم

قد بلند | فرمول رشد انحصاری رشد از مواد مغذی گرانبها

NuBest Tall تنها مکمل رشد قد در جهان است که بر اساس فرمول تلفیقی بین طب شرق و غرب ترکیب و تقطیر می شود.

چگونه قد بلند شویم : فرمول تخصصی :  ترکیبی از طب شرقی و غربی

استفاده از مواد طبیعی یکپارچه در طب شرقی با استفاده از روش تجزیه و تحلیل ، پالایش و به کارگیری علم و فناوری پیشرفته طب مدرن (طب غربی) روشی است که در تولید محصولات مراقبت های بهداشتی بطور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است. طبق یک نظرسنجی ، طی ده سال گذشته ، نه تنها کشورهای آسیایی بلکه بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی نیز برای جلوگیری از بیماری ، حمایت از مراقبت های بهداشتی و بهبود سلامت انسان ، تمایل دارند تعداد مکمل های اضافی استخراج شده از گیاهان شرقی را مصرف کنند.

این گرایش یکپارچه دوره جدیدی را در زمینه مراقبت های بهداشتی از محصولاتی که از مواد طبیعی تشکیل شده است، شروع می کند. طب شرقی برای بدن انسان ایمن تر است زیرا عوارض جانبی ندارد ، در حالی که تحقیقات عملی و فن آوری های پیشرفته طب غربی می توانند درمان های دقیق و سریع را به بیماران ارائه دهند. ترکیبی از طب شرقی و غربی جایگزینی مؤثر و ایمن برای داروها و مکمل ها ایجاد کرده است.

مواد مغذی گیاهی شرقی – ارزش طلایی برای سلامتی و رشد قد افزایش قد است. قد بلند :

وجود هفت نوع ماده مغذی گیاهی از جمله عصاره گوزن آنتلر مخملی ، خیار دریایی ، قارچ Poria Cocos ، Eucommia Ulmoides Bark ، Solomon’s Seal Rhizome ، Motherwort ،  Sacheduan Lovage Rhizome در بهینه سازی سلامتی و رشد قد در انسان نقش دارد.

تقویت سیستم ایمنی بدن و مقاومت بدن : ترکیبی از گروه های متنوع از مواد مغذی گرانبها با محتوای علمی توسط متخصصان برجسته در ایالات متحده آمریکا سال ها مورد مطالعه قرار گرفته است. چنین زمینه های تحقیقاتی برای جمع آوری شواهد و تدوین فرمول منحصر به فرد که حداکثر قد را برای نوجوانان در سنین رشد خود انجام می دهد ، آزمایشات بالینی کاملی را پشت سر گذاشته است.

مواد مغذی گرانبها نه تنها فعالیت ها را در بدن تنظیم می كنند ، بلكه سیستم ایمنی بدن را نیز تقویت می كنند و مقاومت بدن را بهبود می بخشند. این یک عامل اساسی برای رشد قد بدن است. اگر رشد استخوان ها را به عنوان ساخت خانه در نظر بگیریم ، قرار گرفتن طبیعی آن ، باید پایه و اساس باشد. ما می توانیم خانه ای بادوام بسازیم فقط هنگامی که پایه و اساس محکمی داشته باشیم. مقاومت خوب ، بدن سالم ، جذب مواد مغذی کافی از عوامل اساسی برای رشد بهتر قد است.

تنظیم بیومتیت برای ایجاد اشتها و خواب بهتر : خواب خوب شبانه عامل مهمی در رشد قد بدن است. خواص دارویی عصاره مخلوط گوزن آنتلر ، پوریا کوکوس ، قارچ Solomon’s Seal Rhizome ،  Sacheduan Lovage Rhizome همه برای بهبود کیفیت خواب مفید هستند ، که نه تنها به رشد قد کمک می کند بلکه باعث تقویت دستگاه گوارش و تقویت کل بدن می شود.

حمایت از حداکثر رشد قد : علاوه بر تأثیرات فوق ، ترکیب این هفت ماده گیاهی می تواند به غده هیپوفیز در روند ترشح بیشتر هورمون های رشد کمک کند و رشد سریع قد را تحریک کند. به این ترتیب ، کودکان می توانند در سن بلوغ خود به حداکثر قد برسند.

چگونه قد بلند شویم

نقش هفت ماده مغذی گرانبها برای سلامتی انسان

عصاره مخلوط گوزن آنتلر : بسیاری از مطالعات در طب شرقی و غربی نشان می دهد که این عصاره از خواب سالم حمایت می کند ، خستگی را کاهش می دهد ، مقاومت بدن را افزایش می دهد و زخم ها را به سرعت بهبود می بخشد.

خیار دریایی : مقدار مواد مغذی به همراه کلسیم و ویتامین D در ان بسیار است ، مواد فعال بیولوژیکی است که می تواند در تقویت مقاومت ، بهبود سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از خستگی ماهیچه ها مؤثر باشد.

قارچ پوریا کوکو : قارچ پوریا یک داروی محبوب در طب شرقی است. قارچ پوریا کاکائو شیرین ، سالم و غیر سمی است. قارچ پوریا کوکیا دارای کاربردهای زیادی برای سلامتی و حمایت از رشد قد از جمله بهبودی ، افزایش نشاط ، تنظیم فشار خون ، تثبیت فشار خون و درمان افسردگی ، خستگی و عدم اشتها است.

 Eucommia Ulmoides Bark : این عنصر به روند گرم شدن کلیه ها و ویروس کمک می کند. همچنین باعث تقویت سیستم ایمنی ، دیورتیک ، ضد التهاب شده و روماتیسم و ​​فشار خون را درمان می کند. به خصوص می تواند تاندون ها و استخوان ران را تقویت کرده و به بهبود اسکلت و رشد قد کمک کند.

 Solomon’s Seal Rhizome: این ماده مغذی شامل Glucosid Convallamarin و Convallarin ، ویتامین A و نشاسته است. همچنین بسیاری از کاربردهای درمانی را دارد ، باعث بهبود سلامت عمومی ، تغذیه ی مناسب ، جوان سازی ، کاهش تشنگی ، بهبود فشار خون و بهبود روماتیسم ، سکته مغزی ، آسم ، اضطراب و سل می شود. با استفاده از این مزایا ، این ماده مغذی می تواند به دستگاه گوارش ، افزایش اشتها و خواب سالم کمک کند.

 Sacheduan Lovage Rhizome: این ماده به گردش خون کمک می کند ، جذام را از بین می برد ، باعث کاهش درد می شود ، به کاهش اسپاسم کمک کرده ، اثر آرام بخش داشته و به ثبات فشار خون و ذهن کمک می کند.

Motherwort  : نام علمی آن Leonurus heterophyllus ،  Lamiaceae است. طبق طب شرقی. Leonurus heterophyllus  تلخ است و یک ماده غذایی سرد می باشد. که یک داروی بسیار محبوب برای خانم ها است. پزشکی پیشرفته در تحقیقات و آزمایشات بالینی نشان داده است که Leonurus heterophyllus حاوی عناصر کمیاب مختلف مانند Se-len (Se) است که به ارتقاء انعطاف پذیری ایمنی سلولی کمک می کند و تصلب شرایین را کاهش می دهد. همچنین دارای منگنز است که می تواند از پیری و خستگی جلوگیری کند.

ترکیب طب شرقی و غربی در داروها و مکمل ها | چگونه قد بلند شویم

پزشکی غربی دستاوردهای بسیار خوبی کسب کرده است ، اما محدودیت های خاصی نیز دارد. داروهای جدید معمولاً از مواد شیمیایی مصنوعی ساخته می شوند. این مواد شیمیایی همیشه دو جنبه متضاد دارند ، علاوه بر اینکه به طور صحیح بیماری را درمان می کند ، باعث ایجاد عوارض جانبی نیز می شود.

طب شرقی دارای مزایا و موفقیت در بهبودی است به گونه ای که باعث می شود بدن خود را تنظیم کند و مقاومت بدن را تقویت کند تا از بروز هرگونه بیماری جلوگیری کند.

در هر دو نوع طب شرقی یا غربی به دلیل ویژگی های آنها نقاط قوت و ضعف وجود دارد. بنابراین ، از مزایای هر دو طب شرق و غرب ، اتخاذ روش یکپارچه ، نتیجه مطلوب را مانند مزایای زیر امکان پذیر می کند:

– تقویت و بهبود کارآیی به شیوه ای بهینه و ایمن.

– ایجاد درمان جامع در مراقبت های بهداشتی.

– تأمین مواد مغذی ضروری ضمن تقویت سلامت عمومی از مواد مغذی شرقی.

امروزه ، مردم به دلیل طیف گسترده ای از مزایای خود ، تمایل دارند از عناصر طبیعی استفاده کنند و محصولات دارویی یا مکمل هایی با فرمول حاصل از مواد مغذی شرقی را ترجیح دهند.

NuBest Tall یک مکمل رشد قد افزایش قد ( قد بلند ) با مزایای ترکیب بسیاری از مواد مغذی و گیاهان گرانبها با استفاده از فرمول یکپارچه از هر دو طب شرقی و غربی است. دانشمندان در ایالات متحده یک مکمل رشد موثر ایجاد کرده اند که مورد اعتماد مصرف کنندگان در سراسر جهان است.

در این جا فروشگاه زیبارویان راه حلی برای درمان کوتاهی قد و افزایش قد تضمینی ارائه داده است.

چگونه قد بلند شویم : راه حل زیبارویان برای شما پکیج افزایش قد ۲۰۲۰ و پکیج افزایش قد طلایی

منبع : گوگل